Upravit stránku

LZDO1

Jednokrídlové sprchové dvere s pevnou časťou

Úplne nová polorámová séria s kvalitným zdvihovým mechanizmom používa 5mm bezpečnostné sklo s aplikovanou ochrannou vrstvou ROLSHIELD. Kompletný rad ponúka jednoduchý vstup prostredníctvom obojstranne otvárateľných dverí ako dovnútra, tak aj von. Pri štandardnej výške 1950 mm poskytuje riešenie okrem klasických modelov tiež pre veľkorozmerové sprchy, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Triezvy dizajn, precízne spracovanie a skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty potom tejto rade otvára dvere do mnohých českých aj zahraničných domácností.

LZDO1
Flexibilná vzperaSpodná časť profilu dveríNákres LZDO1 do niky so setom profilov LZTechnický nákres Set profilov LZLZDO1 v nike (+ set profilov LZ)Nákres označenia rozmerov pre inštaláciuVysoce dizajnové hliníkové držadloDvere LZDO1 ľavéLZDO1_LZDO1 - nákres

Jeden typ dverí pre všetky kombinácie

  • jednokrídlové dvere do niky s použitím setu profilov LZ
  • rohový sprchovací kút s dvojkrídlovými dverami LZDO1+LZDO1
  • jednokrídlové dvere v kombinácii s pevnou stenou LZB

V našej ponuke si môžete zvoliť kombináciu ľubovoľných rozmerov dverí, zvlášť pre pravú a ľavú stranu, čím vytvoríte štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút LZDO1 + LZDO1. Vstup do sprchy tak budete mať naozaj pohodlný vďaka dvojkrídlovým otváracím dverám v oboch smeroch.
Rovnako tak si môžete vybrať akúkoľvek veľkosť dverí a doplniť ich objednávkou setu profilov LZ, aby ste získali skvele fungujúce dvere na inštaláciu do niky LZDO1 + LZ.
Pre výber kombinácie dverí a pevnej steny LZDO1 + LZB kliknite na tento odkaz.

Presná výška vrátane kotviacich elementov je 1959 mm.

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.

UPOZORNENIE: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami rozmerov uvedených v súbore “TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA”, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie.