Upravit stránku

HBN1

Jednokrídlové sprchové dvere do niky

Sprchové dvere HBN1 predstavujú jeden z najlepších produktov, ktoré vám môže spoločnosť Roltechnik ponúknuť. Výsledkom práce talianskeho dizajnéra menom Piet Billekens je nový masívny pánt s úplne inovatívnym pohybom. Tieto dvere z veľmi elegantnej série HITECH LINE sú vybavené jednokrídlovým otváraním a neviditeľným tesnením. Stenové profily sú ľahko zostaviteľné a umožňujú nastavenie spolu až o 50 mm, bez toho, aby to malo vplyv na estetický dojem výrobku. Dvere môžete objednávať v piatich štandardných veľkostiach, s novým profilom Briliant premium a transparentnou výplňou. Sklá sú navyše ošetrená najnovšou technológiou ROLSHIELD.

HBN1
Výplň TransparentStenový profil HITECHVizualizácia HBN1Dizajnový pant s revolučným pohybomDizajnový pant s revolučným pohybom pri otvorení do priestoruDverové magnetické tesnenie pre maximálnu vodotesnosťVzpera v chrómované úpraveNákres sprchových dverí HBN1 _PravéDizajnový pant s revolučným pohybom - pri úplnom otvoreníMasívne chrómované držadlo zo zinkovej zliatiny Zemak - pohľad spreduMasívne chrómované držadlo zo zinkovej zliatiny Zemak - pohľad z bokuHliníkový profil Brillant premium a prahová lišta

Výhody sprchovacích dverí HBN1:

  • Vďaka elegantnému bezrámovému prevedení sa sprchovacie dvere hodí do každej kúpeľně. Profily Brillant premium a neviditelné tesnenie dodajú dverám nádych luxusu a originality.
  • Možnosť inštalácie na sprchovú vaničku, alebo rovno na podlahu. Vytvoríte tak bezbariérový prístup do sprchovacieho kúta.
  • Dizajnové pánty a držadlo vyrobené zo zinkovej zliatiny v lesklej chrómovej úprave.

Rad Hitech Line sme navrhovali s talianskym dizajnérskym štúdiom. Výsledkom sú sprchové kúty a dvere, ktoré svojou kvalitou a prevedením konkurujú veľkým svetovým značkám. Využite našu ponuku na profesionálnu inštaláciu a sprchové dvere HBN1, ktoré vyrábame v 5 rozmeroch, splní všetky vaše požiadavky na tesnosť, funkčnosť i ľahkú údržbu.