Upravit stránku

LLR2

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojkrídlovými posuvnými dverami

Štvrťkruhový sprchovací kút z radu Lega Line predstavuje praktické a elegantné riešenie do každej kúpeľne. Posuvné dvojdielne dvere sú vybavené dvojitými hornými a dolnými pojazdy pre bezproblémový chod a plynulé otváranie i zatváranie. Perfektné tesnenie sprchových dverí zaistí, že po sprchovaní v kúpeľni nezostane potopa. Dôkazom precízneho prevedenia je predĺžená 5-ročná záruka.

LLR2
Výplň TransparentMasívne madlá z leštenej nerez oceleVýplň bezpečnostných skiel GrapeSpodné pojazdy pre snadnú údržbu a tesniace zástavkySpodné pojazdy pre snadnú údržbuPrahová lišta a profil v prevedenie BrillantSpodný pojazd a magnetické tesnenie medzi dveramiPrecízne magnetické tesnenie sprchových dveríLLR2 s bielym profilom a výplňou Grape

Štvrťkruhový kút z tejto série LEGA LINE je vyrábaný v dvoch štandardných veľkostiach. Odolné dvojité horné a spodné pojazdy zaisťujú hladký pohyb dverí, navyše s výklopným systémom spodnej časti pre jednoduchú údržbu. Masívne držadlo z leštenej nerezovej ocele zdôrazňuje decentný dizajn produktov z tejto série.

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.