Upravit stránku

AMORE

Obdĺžniková akrylátová vaňa pre dve osoby

Rozmer 180×120 cm. Táto priestranná vaňa je navrhnutá k spoločnej relaxácii pre dvoch, no celkom iste ju ocenia aj rodiny s deťmi. Navyše vám k nej môžme ponúknuť aj elegantný čelný a bočný panel z akrylátu, vďaka ktorým nemusíte vaňu obmurovávať. Pre ľahšiu inštaláciu a vyrovnanie vane odporúčame objednať sadu nôh EXCLUSIVE.

AMORE
Nohy EXCLUSIVE pre vaneAMORE_fotoAAMORE_fotoBAMORE_fotoCAMORE_fotoDAMORE_fotoEAMORE PANEL ČELNÍ_AAMORE PANEL BOČNÍ_A

Relaxácia pre dvoch

Kúpte si k vani AMORE tiež vaňovú zástenu. Vďaka tomu máte vaňu a sprchu v jednom.

Poznáte lepší spôsob, ak si užiť relaxáciu v dvoch? Vaňa AMORE je anatomicky tvarovaná tak, aby sa v nej obom pohodlno ležalo. Pre ešte väčší pohodlie si do vane kúpte mäkké podhlavníky, ktoré pripevnite pomocou prísaviek, nemusíte vŕtať do vane. Je vyrobená z akrylátu, ktorý sa vyznačuje svojou odolnosťou voči mechanickemu aj chemickemu poškodenie, tvarovou stálosťou a stálofarebnosťou. Akrylát má navyše minimálne pórovitý povrch, na ktorém nezostávajú nečistôty. Je tedy antibakteriálna.

Chceme vám uľahčiť inštaláciu vane, a tak k nej ponúkame aj sadu nôh EXCLUSIVE, ktorej odporúčame k tejto vani objednať dve balenia. Slúžia ako podporný element a zaisťujú ľahký spôsob vyrovnanie vane do roviny pred jej podmurovaním a obložením. Súčasťou sady nôh EXCLUSIVE je sada úchytov pre prichytenie vane k stene. Aby ste sa vyhli aj obmurovávaniu, môžete si objednať elegantný bočný panel z akrylátu.