Upravit stránku

AMD2+AMB

Sprchové dvere posuvné v kombinácii s pevnou stenou

Zostavte si obdĺžnikový sprchovací kút na mieru. Rad AMBIENT LINE umožňuje inštaláciu až do šírky 1500 mm. Doprajete si tak skutočne komfortný vstup a extra tiché otváranie dverí vďaka nerezovým koľajničkám. Praktické a zároveň dizajnové je masívne viacúčelové madlo. Bezpečnosť vám zaistí 8mm tvrdené sklo ako na dverách, tak pevnej stene. Komponenty z chrómovanej mosadze sú pomyselnou čerešničkou na torte.

AMD2+AMB
Prahové komponenty na dokonalú tesnosťTichá ložiska z nerez oceleMasívne viaceúčelové držadlo z leštenej nerez oceleProfil Easy Install pro ľahčí inštalaciuLožiskové pojazdy a tesnenie medzi dverami a profilomNákres sprchových dverí AMD2 a pravej bočnej steny AMBNákres - bočná stena AMB_sprchové dvere AMD2_bočná stena AMB

Sklá sprchových dverí aj steny sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.