Upravit stránku

GDNL1_GDNP1

Sprchové dvere jednokrídlové na inštaláciu do niky 

Bezrámové jednokrídlové sprchové dvere do niky využívajú špeciálne profily Easy Install pre pevné spojenie skla a steny. Vďaka povrchovej úprave ROLSHIELD sa na bezpečnostnom skle neusadzuje vodný kameň, mastnota a nečistoty. Chrómované závesy s 3-fázovým zdvihovým mechanizmom zabezpečujú sprchové dvere v polohe otvorené / zatvorené a umožňujú praktickú mikroventiláciu.

GDNL1_GDNP1
Teleskopická vzpera v povrchovej úprave ChrómPanty s vačkovym mechanizmom - zatvorenéVýplň bezpečnostných skiel TransparentProfil Easy Install v prevedení BrillantUpevnený profil Easy Install vrátane krycieho profiluProfil Easy Install bez vloženého sklaPanty s vačkovym mechanizmom - otvorenéTesniace silikonový zástavku a prahová lišta Brillant - zatvorené dvereTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodyTeleskopická vzpera v povrchovej úprave ChrómTesniace silikonový zástavku a prahová lišta Brillant - otvorené dvereGDNP1 - nákres

Sprchové dvere GDNL1_GDNP1 vám ponukajú

  • Výplň z 8mm bezpečnostného skla s technológiou ROLSHIELD pre efekt rýchleho stekanie vody. Pri správnej údržbe má táto technológia životnosť až 10 rokov a môžete ju oživiť ošetrujúce radom prostriedkov ROLSHIELD COMPLETE CARE.
  • Najmodernějšiu technológiu mosadzných chrómovaných závesov a profilov Brillant.
  • Veľkorysý vstupný priestor vďaka výrobe dverí až do šírky 1500 mm.

Transparenté sklo a absencia rámov dodáva sprchovým dverím GDN1_GDNP1 dodáva punc luxusu a nadčasovosti. Sprchové dvere môžete inštalovať ako so sprchovou vaničkou, ktorá nie je súčasťou dodávky, tak priamo na podlahu. Odporúčame kontaktovať našich odborníkov pre profesionálnu montáž, ktorej cenu sa dozviete v Sadzobniku servisných prác. Ak vám nevyhovujú rozmery sprchových dverí do niky, pošlite nám plánik nebo návrh kúpeľne a my pre vás vypracujeme ponuku na atypické sprchové dvere.