Upravit stránku

LZCN2

Dvojkrídlové sprchové dvere na inštaláciu do niky

Úplne nová polorámová séria s kvalitným zdvihovým mechanizmom používa 5mm bezpečnostné sklo s aplikovanou ochrannou vrstvou ROLSHIELD. Kompletný rad ponúka jednoduchý vstup prostredníctvom obojstranne otvárateľných dverí ako dovnútra, tak aj von. Pri štandardnej výške 1950 mm poskytuje riešenie okrem klasických modelov tiež pre veľkorozmerové sprchy, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Triezvy dizajn, precízne spracovanie a skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty potom tejto rade otvára dvere do mnohých českých aj zahraničných domácností.

LZCN2
Profil Brillant a tesniace silikónový zástavku zabraňujúca úniku vodyTeleskopická vzpera zajišťujúce stabilituHliníkový profil Brillant s vačkovým systémom otváraniaDizajnové držadlo z leštenej nerez ocele

Výhody sprchových dverí LZCN2

  • Sprchové dvere sú vyrábané v peti štandardných veľkostiach: 800, 900, 1000, 1100 a 1200 mm.
  • Spoľahlivý vačkový systém otvárania zaisťuje bezproblémový pohyb dverí dovnútra a von, navyša s možnosťou aretácie v otvorené pozícii.
  • Rovné hliníkové držadlo s povrchovou úpravou a leštené hliníkové profily v prevedenie Brillant potom doplňujú perfektný vzhľad celého produktu LZCN2.

Všetky sklá sprchových dverí sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Jedná sa o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnot a vodného kameňa. Voda stiek po skle tak dokonalo, že vy jej takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.