Upravit stránku

MODENA

Špeciálna obdĺžniková akrylátová vaňa s oblúkom

Rozmer 190×100 cm. Táto priestranná vaňa je navrhnutá pre vašu absolútnu slobodu a relaxáciu, no celkom iste ju ocenia aj rodiny s deťmi. Navyše vám k nej môžme ponúknuť aj elegantný čelný a bočný panel z akrylátu, vďaka ktorým nemusíte vaňu obmurovávať. Pre ľahšiu inštaláciu a vyrovnanie vane odporúčame objednať sadu nôh EXCLUSIVE.

MODENA
Vaňa MODENA s predným a bočným panelomNetradičná inštalácia

Moderná vaňa MODENA si zaslúži miesto vo vašej kúpeľni

K vani MODENA si kúpte elegantnú vaňovú zástenu a majte sprcho a vaňu v jednom.

Romantická kúpeľ v dvoch alebo vyčíňanie vo vani s deťmi? To všetko MODENA vďaka svojim rozmerom zvládne. V kúpeľni pritom nezaberie o nič viac miesta než klaciká obdĺžníková vaňa. Ale vyzerá oveľa lepšie! Vnútro vane je anatomicky tvarované tak, aby sa vám v nej dobro relaxovalo. Odtok je umestnený uprostred vane, pri kúpeľi vás tedy ani na jedné strane vane nebude tlačiť krytka sifónu.

Vana MODENA je vyrobená z moderného akrylátu s vysokou kvalitou povrchové vrsty. Ta pôsobí vďaka svojej minimálnej pórovitosti antibakteriálne a veľmi ľahko sa udržiava. Pre ľahšiu a rýchlejšiu montáž odporúčame využiť vaňové nohy EXCLUSIVE, vďaka ktorým vyrovnáte vaňu do roviny. Abyste vaňu nemusili obmurovávať, dodávame aj akrylátový bočný panel.