Upravit stránku

NIRO

Masážny panel

Stále populárnejšie masážne panely vám sprostredkujú príjemné uvoľnenie formou masáže v pohodlí a súkromí vášho domova. Ich výhodou je inštalácia do rohu alebo na stenu, tak nie je problém využiť pôvodný sprchovací kút alebo niku. Ak však riešite nové vybavenie do kúpeľne, pozrite si tiež našu širokú ponuku sprchových kútov, dverí do niky a zásten.

NIRO
Ovládanie paneluHlavová sprcha

Masážny panel NIRO je jedným zo 3 krásavcov, ktoré vám môžeme ponúknuť. Je skvelou voľbou pre tých z vás, ktorí túžia po hydromasážnom zážitku z pohodlia domova. Osadiť ho môžete do akéhokoľvek sprchovacieho kúta - nech je to váš starý kút alebo zaobstaráte nový. Ak sa rozhodnete zaobstarať panel spolu s novým sprchovacím kútom, pozrite sa na našu ponuku kútov Roltechnik. Nemusíte brať ohľad ani na umiestnenie - panel môžete inštalovať ako na stenu, tak do rohu sprchovacieho kúta. Záleží len na vás, kde vám to bude viac vyhovovať.

Detail hlavovej sprchy masážneho panelu NIROPanel je vyrobený z brúsenej nerez ocele, takže nemusíte mať obavy z toho, že by panel zhrdzavené. 3 masážne trysky v rôznych výškach vám doprajú skvelý pôžitok z premasírovanie celého chrbta. Panel obsahuje termostatickú batériu, ktorú si ľahko zreguluje teplotu vody.

2 druhy sprchových hlavíc s antikalkovou úpravou poskytujú možnosť výberu, či sa chcete sprchovať klasicky pomocou ručnej sprchy, alebo či využijete možnosti spustenia hlavovej sprchy. Pustite si napr. Z mobilu relaxačné zvuky prírody, urobte si v kúpeľni prítmí, spustite hlavovú sprchu a navoďte si tým dobrodružnú atmosféru sprchovanie pod vodopádom. Bude to zaručene jeden z najlepších zážitkov zo sprchovania, aký ste doteraz mali.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

  • rozmer pre napojenie batérie: 1/2 "
  • prevádzkový tlak: 1,8-3 bar