Upravit stránku

PXR2N

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojkrídlovými posuvnými dverami

Moderný štvrťkruhový sprchovací kút PXR2N z radu PROXIMA LINE vás nadchne nielen svojim nadčasovým dizajnom, ale aj svojou odľahčenou konštrukciou, vďaka ktorej pôsobí celý sprchovací kút priestrannejšie. Použité bezpečnostné sklo s hrúbkou 6 mm je totiž tak pevné, že nepotrebuje vnútorné zvislé profily ako oporu. Tento kút má štandardnú výšku 1850 mm. Poteší vás iste tiež predĺžená 5-ročná záruka, elegantné profily Brillant a výber z niekoľkých typov výplní, ktorým nechýba špeciálna povrchová vrstva ROLSHIELD.

PXR2N
Výplň bezpečnostných skiel TransparentVýplň bezpečnostných skiel SatinatoMadlo z lešteného hliníka v úprave BrillantHorné ložiskové dvojpojazdy s vysokou životnosťouSpodné pojazdy a svislý tesniace zástavkuHliníkový profil BrillantHorné ložiskové dvojpojazdy a magnetické tesnenie

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.