Upravit stránku

PXR2N DESIGN PLUS

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojkrídlovými posuvnými dverami

Štvrťkruhový sprchovací kút PXR2N DESIGN PLUS vás už na prvý pohľad zaujme elegantnou výplňou s potlačou. Výplň tvorí 6 mm bezpečnostné sklo s takou pevnosťou a odolnosťou, že nepotrebuje vnútorné zvislé profily ako oporu. Celý sprchový kút má tak odľahčenú konštrukciu a pôsobí veľmi vzdušne a elegantne. Vysoko kvalitné profily Brillant a madlo z lešteného hliníka dodávajú sprchovému kútu PXR2N DESIGN PLUS na nadčasovosti. Praktických užívateľov určite poteší nadštandardná 5-ročná záruka.

PXR2N DESIGN PLUS
Moderná potlač bezpečnostných skielMadlo z lešteného hliníka v úprave BrillantTesniace silkónový zástavku zabraňujúca úniku vodyHorné ložiskové dvojpojazdy a magnetické tesnenieHliníkový profil Brillant

Výhody sprchovacieho kúta PXR2N DESIGN PLUS

  • Pevné bezpečnostné sklo s potiskom je opatreno špeciálnou povrchovou vrstvou ROLSHIELD, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt a vodného kameňa na skle.
  • Magnetické tesnenie zaisťuje, že zo sprchovacieho kúta neunikne ani kvapka vody. Kombinácia PVC profilov rôzne tvrdosti a magnetických pásikov sa nám osvedčila u všetkých našich sprchových kútov.
  • Masívne ložiskové pojazdy umožňujú spodné odklápanie posuvných dverí, čo značne uľahčuje a urýchľuje ich údržbu. Pre dlhšiu životnosť a bezproblémový chod odporúčame pojazdy pravidelno promazávať sanitárnym mazivom.
  • PXR2N DESIGN PLUS vyrábame v štandardné výške 2 m. Môžte ho inštalovať priamo na podlahu, akrylátovú vaničku alebo vaničku z liatého mramoru.

Kto si chce moderný štvrťkruhový sprchový kút PXR2N DESIGN PLUS inštalovať sám, ocení univerzálnosť posuvných dverí. Odporúčame vám však využiť profesionálnu montáž. Jej cenu zistíte v Sadzobníku servisných prác. Predíďte zbytočným problémom, ako je netesnosť sprchovacieho kúta alebo zlá doléhavosť a posun dverí, ktoré sa mohú prejaviť až po dlhšie dobe používania.