Upravit stránku

TDN2

Sprchové dvere dvojkrídlové na inštaláciu do niky, alebo v kombinácii s bočnou stenou UB 

Dvojkrídlové sprchové dvere TDN2 predstavujú veľmi variabilné riešenie do každej kúpeľne, pretože ich je možné inštalovať ako do niky, tak v kombinácii s bočnou stenou. Ani týmto dverám nechýbajú technické vychytávky typické pre rad TOWER LINE. Zaistí vám nielen pohodlné sprchovanie, ale tiež vysokú spoľahlivosť, dlhodobé bezproblémové užívanie a dokonalú tesnosť. Dôkazom je predĺžená 5-ročná záruka. 6mm bezpečnostné sklo je navyše ošetrené špeciálnou technológiou ROLSHIELD, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt.

TDN2
Rohový profil na kombináciu s bočnou stenou UBBezbariérové riešenie - vstupný otvor až 1060 mmŠtandardné riešenie s prahovou lištouProfil Striebro (elox) umožňujúce obojstranné otváranieKvalitné držadlo z brúseného hliníkaTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodySprchoé dvere TDN2 a bočná stena UBTDN2_UB - nákresUB_TDN2 - nákres

Výhody dvojkrídlových dverí TDN2

  • Magnetické tesnenie - pre dokonalé uzavretie a tesnosť sprchového kúta sme skombinovali dve tvrdosti PVC materiálu, ktoré nepustia von ani kvapku.
  • Profily Easy Install - tyto špeciálne vyvinuté profily uľahčujú inštaláciu pevných skiel a vyrovnávajú stavebné nepresnosti.
  • Zdvihový mechanizmus - dovoľuje až 5mm zdvih dverí a ich aretáciu v 90°. Otočné profily umožňujú pohodľné obojstranné otváranie dverí dovnútra aj von.

Dvojkrídlové sprchové dvere TDN2 sú vhodné pre ty, ktorí nechcú dělať kompromisy medzi kvalitou, spoľahlivosťou a dizajnom. Vyberte si z dvoch variant profilov vyrobených z ušľachtilého hliníka - Elox čiže Striebro s pasivačnou úpravou a Brillant, ktorý je vylešten do vysokého lesku. Oba profily sa blýsknú v každej kúpeľni. Pre správnu funkciu a predovšetkým tesnosť sprchovacieho kúta je vždy nutná odborná inštalácia. Preto vám odporúčame využiť našu profesionálnu montáž, ktorej cenu nájdete v Sadzobníku servisných prác.