Upravit stránku

TDN2

Sprchové dvere dvojkrídlové na inštaláciu do niky, alebo v kombinácii s bočnou stenou UB 

Dvojkrídlové sprchové dvere TDN2 predstavujú veľmi variabilné riešenie do každej kúpeľne, pretože ich je možné inštalovať ako do niky, tak v kombinácii s bočnou stenou. Ani týmto dverám nechýbajú technické vychytávky typické pre rad TOWER LINE. Zaistí vám nielen pohodlné sprchovanie, ale tiež vysokú spoľahlivosť, dlhodobé bezproblémové užívanie a dokonalú tesnosť. Dôkazom je predĺžená 5-ročná záruka. 6mm bezpečnostné sklo je navyše ošetrené špeciálnou technológiou ROLSHIELD, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt.

TDN2
Rohový profil na kombináciu s bočnou stenou UBBezbariérové riešenie - vstupný otvor až 1060 mmŠtandardné riešenie s prahovou lištouProfil Striebro (elox) umožňujúce obojstranné otváranieKvalitné držadlo z brúseného hliníkaTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodySprchoé dvere TDN2 a bočná stena UBTDN2_UB - nákresUB_TDN2 - nákres

Výška dverí TDN2 vrátane kotviacich elementov je 2017 mm.
Výška pevnej steny UB vrátane kotviacich elementov je 2025 mm.

Všetky sklá sprchových dverí sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.