Upravit stránku

TZOL1+TZOP1

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút so skladacími dverami a otočným systémom

Elegantný sprchovací kút TZOL1+TZOP1 vás už na prvý pohľad zaujme svojimi praktickými skladacími dverami, ktoré zaisťujú široký vstup do sprchy. Integrované závesy Easy Clean sú zapustené do roviny so sklom, čo vyzerá veľmi elegantne a značne vám uľahčuje údržbu celého kúta. Pri výrobe tohto sprchového kúta sme mysleli aj na najmenšie detaily, a preto vám bez obáv poskytujeme predĺženú záruku 5 rokov. 6mm bezpečnostné sklo je navyše ošetrené speciální technologií ROLSHIELD, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt.

TZOL1+TZOP1
Výplň bezpečnostných skiel TransparentKvalitné držadlo z brúseného hliníkaPrecizné magnetické tesnenie sprchových dveríTesniace silikonvý zástavku zamezujúce úniku vodyPrahové tesnenie a hliníkový profil BrillantSprchový kút TZOL1+TZOP1 otevřené dveřeTB_TZOP1 - nákresTZOL1_TB - nákres

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.