Upravit stránku

Precízne spracovanie našich výrobkov získava úspechy už od roku 1991 nielen v SR, ale aj na najnáročnejších trhoch, ako je Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko a ďalšie. Produkty ROLTECHNIK si užívajú spokojní zákazníci v 25 krajinách sveta. A ďalšie pribúdajú. Dávame si totiž záležať na každom detaile.

Splníme tiež akúkoľvek požiadavku na atypické riešenie. Vždy sa Vám budeme snažiť výjsť v ústrety. Inovujeme dizajn výrobkov v spolupráci s najlepšími talianskymi majstrami a nové technológie ROLTECHNIK certifikujú najnáročnejšie nemecké autority.

Vedenie spoločností ROTH a ROLTECHNIK
Servisné vozy ROLTECHNIK
Sme radi, že môžeme byť svedkami Vašich prvých skúseností s voňavou kúpeľou. Teší nás, keď poskytneme kulisy Vašim detským hrám plným fantázie a smiechu. S ozajstnou starostlivosťou Vás sprevádzame každým krokom Vášho dospievania a neopustíme Vás, ani keď sa nebudete cítiť práve najlepšie. Nabijeme vás energiou alebo pomôžeme zrelaxovať Vaše prácou unavené telo. Každý si nájde to svoje.
ROLTECHNIK je s Vami už od roku 1991. Ďakujeme, že ste s nami. ROLTECHNIK - Shower for life.
Ondřej Šlahař

Asistent marketingu

Dôkazom našich slov sú certifikáty kvality a úspechy
na najnáročnejších svetových trhoch.

Naše vybavenie do kúpeľní je určené aj pre veľké rodiny, aj my sme rodinné typy a preto sme sa tiež v roku 2016 do jednej veľkej rodiny pridali. Spoločnosť Roltechnik sa stala členom skupiny Roth Industries, ktorá sídli v Nemecku. Roth je nadnárodný výrobca energetických a sanitárnych systémov s celosvetovým zastúpením a nás toto spojenie naučilo predovšetkým vyššej precíznosti, dotiahnutí aj tých najmenších detailov k dokonalosti a umenia obstáť aj na najnáročnejších svetových trhoch.

Viac informácií o našej širokej, spoľahlivej a silnej rodine nájdete na www.roth-industries.de

Pre Vás, našich zákazníkov, náš zväzok znamená dlhodobú spoľahlivosť a stabilitu v našom partnerstve, rovnako tak ako zvyšuje dôraz na kvalitu a inovácie v budúcnosti. 

Zo zákulisia českej výroby

Vieme ako je kúpeľňa dôležité miesto pre chod rodiny, osobného priestoru aj intímneho života. Do výroby preto dávame srdca a na ploche veľkosti 70 000 priemerne veľkých kúpeľňových predložiek tvoríme produkty pre Vaše skvelé životné okamihy.

Ráčte ďalej. Pozývame vás na návštěvu

Ako vyrábame sprchové vaničky

Chcete sa nás na niečo spýtať? Tešíme sa na vašu správu!