Upravit stránku

PXS2L+PXS2P

Štvorcový sprchovací kút s dvojkrídlovými posuvnými dverami

Štvorcový sprchovací kút​ PXS2L+PXS2P s posuvnými dverami pristane do každej modernej kúpeľne. Obľúbený rad PROXIMA LINE má elegantné madlo z lešteného hliníka. 6 mm bezpečnostné sklo je opatrené špeciálnou povrchovou úpravou ROLSHIELD, vďaka ktorej je čistenie sprchovacieho kúta záležitosťou na pár minutiek. Poteší vás tiež odľahčená konštrukcia, vďaka ktorej pôsobí sprchovací kút PXS2L+PXS2P priestranne a tiež predĺžená záruka 5 rokov.

PXS2L+PXS2P
Výplň bezpečnostných skiel TransparentVýplň bezpečnostných skiel SatinatoMadlo z lešteného hliníka v úprave BrillantDolne pojazdy a prah v úprave BrillantTesniace silkónový zástavku zabraňujúca úniku vodyHliníkový profil BrillantSpodné pojazdy a svislý tesniace zástavku

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.