Upravit stránku

TDO1+TDO1

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút s dvojkrídlovými dverami

Elegantný štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút TDO1 + TDO1 plne uspokojí vaše požiadavky na funkčnosť aj dizajn. Špeciálny mechanizmus umožňuje obojstranné otváranie dverí, vďaka ktorému má sprchovací kút naozaj veľkorysý vstupný priestor. Komfort zvyšuje tiež magnetické tesnenie dverí, ktoré zaistia, že pri sprchovaní neunikne ani kvapka vody vedľa. 6mm bezpečnostné sklá sú navyše ošetrená najnovšou technológiou ROLSHIELD proti usadzovaniu nečistôt a vodného kameňa. Na kút TDO1 + TDO1 poskytujeme predĺženú 5-ročnú záruku.

TDO1+TDO1
Vačkový profil s prahovou lištou a nové prahové tesnenieVýplň bezpečnostných skiel TransparentTeleskopická vzpera zajišťujúce stabilituProfil Brillant a teleskopická vzperaUpevnenie nastaviteľné teleskopické vzperyHliníkový profil Striebro (Elox)Transparentné tesnenie s magnetickým prúžkomErgonomické držadlo z brúseného hliníkaErgonomické držadlo z brúseného hliníka - pohľad z bokuTDO1_left - nákresTDO1_right - nákres

Výška dverí TDO1 vrátane kotviacich elementov je 2017 mm. 

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.