Upravit stránku

TR2

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojkrídlovými dverami

Štvrťkruhový sprchovací kút TR2 má špeciálne otočné profily so zdvihovým mechanizmom pre obojstranné otváranie dverí. Poskytne vám tak naozaj široký a komfortný vstup do sprchovacieho priestoru. Rad TOWER LINE je veľmi variabilný a ponúka riešenie do každej kúpeľne. Vyberte si tiež z dvoch elegantných hliníkových profilov v prevedení Brillant alebo Striebro. Roltechnik vám poskytuje nadštandardnú 5-ročnú záruku. Pre milovníkov originálneho dizajnu ponúkame variantu TR2 Design Plus.

TR2
Potlač bezpečnostných skiel - TR2 Design PlusVýplň bezpečnostných skiel TransparentProfil Striebro (Elox) s vačkovým systémom otváraniaTeleskopická vzpera zajišťujúce stabilituErgonomické držadlo z brúseného hliníkaUchytenie teleskopické vzpery v steneErgonomické držadlo z brúseného hliníka - pohľad z bokuTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodyTesnenie sprchových dverí a prahové tesnenieTR2_Design_Plus

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.