Upravit stránku

TCN2

Dvojkrídlové sprchové dvere na inštaláciu do niky

Dvojkrídlové sprchové dvere z radu TOWER LINE sú určené na inštaláciu do niky. Poteší vás maximálnou tesnosťou v prahovej časti a pohodlným širokým vstupom. Unikátny zdvihový mechanizmus umožňuje obojstranné otváranie dverí dovnútra aj von a ich aretáciu v 90°. Tieto dvere do niky vynikajú svojím precíznym spracovaním, odolnosťou a trvanlivosťou. Aj preto vám na ne dávame predĺženú 5-ročnú záruku. Dvere sú vyrobené z 6mm bezpečnostného skla opatreného povrchovou vrstvou ROLSHIELD.

TCN2
Bezbariérové riešenie - vstupný otvor až 1055 mmVýplň bezpečnostných skiel TransparentVýplň bezpečnostných skiel IntimaKvalitní držadlo z brúseného hliníkaVačkový profil a nové prahové tesnenieProfil Brillant s vačkovým systémom otváranieTesniace silikonvý zástavku zamezujúce úniku vody

Výška dverí TCN2 vrátane kotviacich elementov je 2012 mm. 

Všetky sklá sprchových dverí sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.rolshield.cz.